1. Satın almak istediğiniz ürünleri seçiniz

● Birden Fazla alımlarda ilave her lisansta %20 İndirim!

● Tüm kredi kartlarına vade farksız 3, 6 veya 9 taksit seçeneği!

AHOB® Anla + Hızlan + Odaklan = Başar

Dikkat, odaklanma, okuma alışkanlığını geliştirme, okuduğunu anlama, okumayı sevdirme amaçları ile geliştirilmiş olan, dünyanın ilk yapay zeka içeren oyunsallaştırılmış Anlayarak Okuma yazılımı


Birlikte 200 hediye puanı verilmektedir.
- +
999.89₺

949.90₺

Kazancınız : 49.99 TL

AHOB® XL ● Muhakeme ● Kelime Bilgisi ● Yeni Nesil Sorular

Muhakeme yetenekleri, kelime dağarcığı, sağ ve sol beyin geliştirme egzersizleri, yeni nesil sorulara uyum becerilerini geliştirmek amaçlarıyla geliştirilmiş, yapay zeka içeren oyunsallaştırılmış Anlayarak Okuma yazılımı


Birlikte 200 hediye puanı verilmektedir.
- +
999.89₺

949.90₺

Kazancınız : 49.99 TL

AHOB® ve AHOB® XL Birlikte Anla + Hızlan + Odaklan = Başar ● Muhakeme ● Kelime Bilgisi ● Yeni Nesil Sorular

Dikkat, odaklanma, okuma alışkanlığını geliştirme, okuduğunu anlama, okumayı sevdirme amaçları ile geliştirilmiş olan, dünyanın ilk yapay zeka içeren oyunsallaştırılmış Anlayarak Okuma yazılımı AHOB® ve Muhakeme yetenekleri, kelime dağarcığı, sağ ve sol beyin geliştirme egzersizleri, yeni nesil sorulara uyum becerilerini geliştirmek amaçlarıyla geliştirilmiş, yapay zeka içeren oyunsallaştırılmış Anlayarak Okuma yazılımı AHOB® XL birlikte.


Birlikte 400 hediye puanı verilmektedir.
- +
1,999.78₺

1,614.83₺

Kazancınız : 384.95 TL

1.2 Hediyenizi seçiniz


 


Kumtoys Filografi Sanatı


Filografi, ahşap bir zemin üzerine çizili desene çiviler çakıldıktan sonra çivilerin arasından teller geçirilip belli örgü teknikleri kullanılarak çeşitli desenler meydan getirme sanatıdır.Filografi sanatı çocukların ve gençlerin el becerilerini arttırırken onların keyifli vakit geçirmesini sağlar.


Kutu İçeriği: ● Renkli filografi telleri, ● Filografi çivileri, ● Ahşap zemin, ● Çivi tutma aparatı
Ürün, CE Oyuncak Güvenliği Standartlarına göre test edilmiştir.
- +
200 Puan

Kumtoys Hareketli Kum Seti


Kinetik kum için sihirli kum da diyebiliriz. Kinetik Kumun kolay şekil alabilen, ilginç bir akışkan kıvamı vardır. İçerisinde zararlı kimyasal bir madde bulunmaz çocuklar güvenle oynayabilir. Ürünün önemli bir diğer özelliği uzun süre kurumamasıdır. Set içerisinde bulunan birbirinden farklı plastik kalıp modeller ile çocukları düşünmeye, hayal kurmaya teşvik eder. Çocuğunuzun görsel hafızasını geliştirir, neden-sonuç ilişkisi kurma, duyusal ve el-göz koordinasyonu gelişimini destekler.


Kutu İçeriği: ● 1.000 gram kum, ● 1 adet kum havuzu, ● 6 adet kum kalıbı
Ürün, CE Oyuncak Güvenliği Standartlarına göre test edilmiştir.
- +
200 Puan

Kumtoys Ebru Başlangıç Seti


Ebru Sanatı, hayallerin ve duyguların suya resmedildiği harika bir sanattır. Bu sanatta sanatçı ebru teknesinde ruhunu suya resmederek ortaya muhteşem bir ahenk çıkartır. Ebru sanatı nedir, ebru sanatı nasıl yapılır? Merak edenler için Harika bir set. Ebru sanatı suyun üzerine renklerin sınırsız değişimlerle birbirleriyle kucaklaşması, kaynaşması, dans etmesidir. Ebru Sanatını, yüzyıllar boyu gizemli kılan, sanatçıyı ebru teknesinin başında dünyanın bütün gizlerini, kaoslarını, aşmaya iten; bu sanatın akıcı, daima dinamik, değişken, kendini aşan sonsuz teknikleri deneme fırsatı, veren bir kâğıt boyama sanatı olmasıdır. Ebru sanatı çocukların, gençlerin ve yetişkinlerin tek başına veya beraberce uygulayabilecekleri, diledikleri desen ve resimleri su üzerine resmederek hem el becerilerini arttırırlar hem de hayal dünyalarını obje üzerine yansıtabileceği eğlenceli bir etkinliktir. Ebru Sanatı el becerilerinizi arttırırken keyifli vakit geçirmenizi sağlar.


Kutu İçeriği: ● 6 renk 30 ml damlalıklı ebru boyası, ● 10 adet A4, ● 1 adet orta boy biz, ● 1 adet ebru fırçası, ● 1 lt ebru kitresi, ● 23x33cm ebru teknesi
Ürün, CE Oyuncak Güvenliği Standartlarına göre test edilmiştir.
- +
200 Puan

Redka Penta Blook


Hangi yaşta olursanız olun mümkün olan 36.057 olası kombinasyon arasından bulunabilecek 500 penta sizi bekliyor! PENTA BLOOK yetişkinler ve çocuklar için oynaması son derece kolay bir o kadar da eğlenceli; çocukların uzamsal zekalarına ve bellek gücüne katkı sağlayan bir inşa oyunudur. Penta Blook çocukların geometrinin temel kavramlarını öğrenmesine, uzamsal zekalarına ve bellek gücüne katkı sağlayan, her yaştan oyuncunun çok severek oynadığı farklı seviyeleri olan sıra dışı bir oyundur.


Kutu İçeriği: ● 12 adet pentamino, ● 5 küçük kırmızı ahşap parça, ● 3 küçük kahverengi ahşap parça, ● 1 adet ahşap oyun platformu, ● 1 adet ayırıcı ahşap parça, ● 1 adet görev kitapçığı
Ürün, CE Oyuncak Güvenliği Standartlarına göre test edilmiştir.
- +
200 Puan

Redka Şut ve Gol


Hızlı Olan Kazanır! Redka Şut Ve Gol ile Eğlence Dolu Dakikalar Geçireceksiniz! Şut ve Gol çocukların; El göz koordinasyonunu, Odaklanma, dikkatini toplama, ince motor becerilerini geliştirir.


Kutu İçeriği: ● 25x6x59 cm ahşap oyun platformu, ● 10 adet oyun pulu
Ürün, CE Oyuncak Güvenliği Standartlarına göre test edilmiştir.
- +
200 Puan

Redka Domino


Rengarenk ahşap dominolar, birbirinden farklı eğlenceli örüntüler, şekiller ve tasarımlar yapmaya olanak tanır. Ahşap dominoları dikkatle diz, şeklini oluştur. Heyecana sen de ortak ol! Redka Renkli Ahşap Domino ile hayal gücüne göre istenilen şekiller, örüntüler oluşturabilirsiniz. Böylece çocuklar bir yandan hayal gücünü ve el becerilerini geliştirirken bir yandan da eğlenceli zaman geçireceklerdir. Bu sayede çocuklar oynamaktan sıkılmayacağı ve kendi hayal dünyalarına göre düzenleyeceği bir oyun elde etmiş olurlar.


Kutu İçeriği: ● 9 farklı renkte toplam 150 parça ahşap domino taşı, ● 1 adet ahşap köprü, ● 1 adet plastik bilye
Ürün, CE Oyuncak Güvenliği Standartlarına göre test edilmiştir.
- +
200 Puan

Redka Dağ Evi


Yeni Bir Ev İnşa Etmeye Başla! ve Hayal Dünyanı Keşfet! Redka Dağ Evi ile el becerinizi geliştirerek eğlenceli dakikalar geçirin! Dağ evi 92 parça doğal ahşap malzemeden oluşmakta olup en az 11 farklı ev modeli yapılabilmektedir. 92 farklı ahşap parçasıyla farklı kompozisyonlar yapılabilir.


Kutu İçeriği: ● 92 parça doğal ahşap
Ürün, CE Oyuncak Güvenliği Standartlarına göre test edilmiştir.
- +
200 Puan

Sepette İndirim


50₺ değerinde indirim


● Seçtiğiniz takdirde indirim sepete uygulanacaktır.
- +
200 Puan

2. Fatura bilgilerinizi giriniz

● T.C Kimlik numaranız yasalar gereği faturada kullanılmak üzere talep edilmektedir.
● Bilgileriniz 3. Kişi ve kurumlar paylaşılmayacak, tarafımızca siparişleriniz ile ilgili bilgilendirme dışı amaçlarla kullanılmayacaktır.Sepet Özeti

Toplam 0 Ürün


Ürün Toplamı 0


İndirim Toplamı 0


Toplam 0