Özet

Anlayarak Hızlı Okuma

Anlayarak hızlı okumak artık hem çok eğlenceli, hem de çok kolay. Anlayarak Hızlı Okumaya Başlangıç «AHOB®» bir bilgisayar programıdır. Yazılımı sitemizden indirip kurmanız yeterlidir.

AHOB® bir kurs değildir. Tamamen kendi kendinize, bilgisayarınızın karşısında anlayarak okuma hızınızı geliştirebileceğiniz 28 derslik bir eğitim programı, göz kaslarınızı çalıştıran, dikkatinizi geliştiren ve konsantrasyonunuzu artıran alıştırmalar ve oyunlar içeren bir bilgisayar programıdır.

AHOB® yazılımını düzenli olarak her gün 1 ders tamamlamak ve en az 30 dakika AHOB® yazılımı içerisinde bulunan oyunları oynamak kaydı ile anlayarak okuma hızınızı 28 günde en az %40 arttırabilirsiniz.

Peki anlayarak okuma hızınızın arttığını nasıl anlayacaksınız?

AHOB® yazılımı, sizin gelişiminizi takip eder ve kayıt altına alır. İstatistikleri her an performans takibi ekranından veya web sitemizde kendi adınıza açacağınız hesabınız üzerinden takip edebileceksiniz.

Günde sadece 10-15 dakikanızı ayırarak 1 ders tamamlayın ve en az 30 dakika AHOB® oyunlarını oynayın ve 28 günde anlayarak okuma hızınız en az %40 artsın