Farklari Nelerdir ?

AHOB®, Dakikada 300 kelimeden daha az okuyan kişilerin Anlayarak okuma hızını 28 gün düzenli kullanımda en az %40 arttırmayı garanti eder. Okuma hızı belirtilen oranda artmaz ise formalitesiz ücret iadesini taahhüt eder.

Amacı göz kaslarını çalıştırmak, dikkat ve konsantrasyonu arttırmak ve anlayarak okumayı mümkün kılmaktır.

Önce kullanıcının seviyesini tespit eder ve sonrasında bu seviyei baz alarak kullanıcıya özel 28 derslik bir eğitim programı oluşturur ve her bir ders için hedefler koyar. Kullanıcı, bir sonraki derse geçebilmek için hedefleri tutturmalıdır.

Günde sadece 1 ders tamamlanarak 28 günde yazılımın tüm dersleri tamamlanabilmektedir. Bir ders ortalama 9-15 dakika arasında tamamlanabilir. 28 ders tamamlandıktan sonra yeniden seviye tespiti alınabilir ve yeni seviyeye göre yeniden belirlenen yeni hedeflerle tekrar 28 derslik bir eğitime girilebilir. Her 28 ders bittiğinde okuma performansı en az %40 artacaktır. (Dakikada 300 kelime okuyabilene kadar)

Anlayarak Okumayı geliştirmenin yanısıra dikkat ve konsantrasyonu geliştirmeye de odaklanmış bir sistemdir. Gerek etkinlikler, gerekse oyunlar bireylerin hem göz kaslarını çalıştırmaya, hem de dikkatlerini ölçmeye yönelik geliştirilmişlerdir.

Kişiye özel performans bilgilerini tutar. Çok kullanıcı desteği vardır, bir bilgisayarda yazılımı kullanan birden fazla kullanıcının hedeflerini, seviyelerini ve performanslarını ayrı ayrı takip eder.

Öğretmen ve veliler için performans izleme araçları sunar. Örneğin bir öğretmen, sınıfındaki tüm öğrenciler için bu yazılımı aldırdığında, öğrencilerin tümünün performans gelişimlerini kendi yazılımı üzerinden takip edebilir, öğrencilerini yönlendirebilir. Yine bir veli birden fazla çocuğu için bu yazılımı aldığında çocuklarının her birinin performansını kendi yazılımı üzerinden takip edebilir.

Kullanıcılar kendi gelişimlerini, hedeflerini ve performanslarını takip edebilirler.

Kanıtlanmış başarısı vardır. Yazılımı gerektiği gibi kullanan kişilerde performans artışı garantidir. Yazılımı gerektiği şekilde kullanarak 28 dersi tamamladığı halde en az %40 perfromans artışı gösteremeyen kullanıcılara yazılım için ödedikleri iade ediyoruz.