AnasayfaSıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

ZekaSoft Yazılım Ticaret Anonim Şirketi, 2014 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi bünyesinde bulunan Samsun Teknopark'ta kurulmuştur.

Genel Merkezi Ankara'da, Pazarlama ve Satış Koordinatörlüğü İstanbul'dadır. Araştırma ve Geliştirme faaliyetleri Samsun merkezli olarak yürütülmektedir.

Zekasoft Yazılım, tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur ve tüm yazılımları yerlidir. Geliştirdiği yazılımların içeriklerine benzer uygulamalar piyasada farklı markalar altında olsa da, Zekasoft tarafından geliştirilen uygulamalar tamamen özgün olarak tasarlanmıştır. Gerek tasarım, gerek yöntem olarak piyasada kendisinden önce geliştirilmiş tüm uygulamalardan farklıdır.

ZekaSoft® tarafından geliştirilen eğitim yazılımları; alanında uzman eğitimciler, çocuk gelişim uzmanları, pedagoglar, psikologlar, grafikerler, müzisyenler (beste, söz yazarları ve aranjörler), yazılım geliştirme uzmanları ve proje yöneticilerinden oluşan kalabalık bir ekip tarafından geliştirilmektedir.

Ekibimiz, geliştirilecek olan uygulamanın amaçları doğrultusunda yoğun mesailer harcayarak her bir detay üzerinde titiz bir çalışma yapmakta, daha önce geliştirilmiş bir uygulamanın yeni sürümünü geliştirirken kullanıcılardan gelen dönütler, kullanıcıların kullanım istatistikleri, destek personelimiz üzerinden gelen geri bildirimler ve benzeri pek çok kaynaktan derlenen veriler de göz önüne alınmaktadır.

ZekaSoft® Yazılım, Genel Müdürlük 2019 yılından bu yana Ankara'da bulunmaktadır. Satış ve Pazarlama Genel Koordinatörlüğü İstanbul'da bulunmaktadır. Ar-Ge merkezi Samsun'dadır. Ekip üyeleri yurt çapına yayılmıştır.