AnasayfaVideo Galeri

Ağrı'da öğrenciler AHOB ile başarıya odaklanacak.

Ağrı'da öğrenciler AHOB ile başarıya odaklanacak

Zekasoft Ağrı bayisi dünyanın yapay zeka içeren ilk, dikkat, odaklanma ve anlayarak hızlı okuma yazılımı olan ZekaSoft AHOB ile öğrencilerin derslerinde başarıyı yakalamalarına destek olacak. Ağrı zekasoft bayisi ile AHOB arasında yapılan protokol ile Ağrı genelindeki yaklaşık 350 öğrenciye AHOB kullanım lisansı alındı. Lisanslar, Ağrı İl Bayisi MUHAMMED AKYOL aracılığı ile şehit ve gazi çocukları ile öksüz ve yetim çocuklarımıza iletildi.

Antalya Birincisi Ahmet Enes Genç Başarısının Sırrını açıkladı

Antalya Birincisi Ahmet Enes Genç Başarısının Sırrını açıkladı

Milad'ın Mutfağı - Yapay Zeka ile Eğitim

Zekasoft Genel Müdürü Aytaç Temur, Milad'ın Mutfağı'na konuk oldu

Yapay Zeka ile Eğitim Yazılımları

Yapay Zeka ile Eğitim Yazılımları

AHOB artık Manavgat’ta

Anla, Hızlan, Odaklan ve Başar kelimelerinin baş harflerinden oluşan yapay zeka destekli AHOB programı Türkiye’de ve dünyada on binlerce öğrencinin imdadına yetişiyor. 28 kürden oluşan program 21 gün sonun da okumayı hızlandırırken odaklanma ve en önemlisi de anlama oranını zirveye taşıyor. AHOB programı Edinsel Bilgi Akademisi sayesinde artık Manavgat’ta Edinsel Bilgi Akademisi’nden Eğitim Dopingi

Onikişubat Belediyesi AHOB projesi ile öğrenecek

Öğrencilerimizin başarısını artırmaya yönelik yerli ve milli yazılım #AHOB projemiz ile #TGRT haberdeyiz.

Disleksili çocukların sorunları AHOB yazılımıyla ortadan kalkacak

HaberTürk

Diyarbakır'ın Yenişehir İlçe Belediyesi, bir ilke imza atarak anla, hızlan, odaklan, başar (AHOB) yazılım programı ile okumada zorluk çeken, cümlenin sonunu karıştırıp satır atlayan çocuklara yönelik eğitim programı başlattı.

Her yıl 17 Kasım Disleksi Farkındalık Haftası etkinlikleri kapsamında Rabiatül Adeviyye Kadın Kültür ve Sanat Merkezinde disleksili çocuklarla bir araya gelen Kaymakam Murat Beşikci, burada yapmış oldukları çalışmaların sadece disleksili çocuklara yönelik bir eğitim programı olmadığını, ilçe geneli bu rahatsızlıkla mustarip olmuş çocukları bitirdikten sonra tüm eğitim programlarının öğrencilere yönelik devam edeceğini belirtti.

Öğrenciler anlayarak hızlı okuyacak

Samsun AHOB

Samsun Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı ile İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün ortak projesi ‘Anla Hızlan Odaklan Başar’ (AHOB) adlı yapay zeka yazılımının ilk adımı bugün Ahmet Yeni İmam Hatip Lisesi’nde atıldı.

Ekran Gazetesi - Eğitimde Dijitalleşme ve Önemi

Eğitimde Dijitalleşme ve Önemi

Alanya'da AHOB Farkı

Öğrenciler AHOB ile başarıya koşuyor

Emine Simge Akoğlu ile 10'dan Sonra

Emine Simge Akoğlu ile 10'dan Eğitimde Yapay Zekanın Önemi

Trt Haber Samsun Okuyor Projesi!

Samsun okuyor projesine katılan öğrencilerin okuma kapasiteleri AHOB programı ile Türkiye ortalamasının üzerine çıktı. Kitap okuma alışkanlığı kazanan öğrenciler dikkat ve konsantrasyon teknikleriyle yüksek bir kavrama seviyesine ulaştılar.

AHOB Kullanan öğrenciler okuduklarını daha iyi anlıyorlar

Edirne Keşan Anafartalar İlkokulu Müdürü Necdet Şen: Edirne Milli Eğitim Müdürlüğümüzün düzenlemiş olduğu "Okuduğunu Anlama ve Dikkat" konusundaki proje çalışmalarından dolayı okulumuzda bir pilot bölge olarak uygulandı. Uygulanan projede okulumuz öğrencilerinin bu 10 günlük çalışma süresi içerisinde okuduklarını daha iyi anlamaya başladıkları gözlendi. Kitap okuma sevgileri daha çok gelişti. Yine akademik başarılarında değişiklikler gözlendi.

Niğde'de öğrencilere okumayı hızlandırmaları için AHOB programını hediye edildi

haberler.com

Niğde Belediyesi, 7'nci sınıf öğrencilerine sınavlara hazırlanmada kolaylık sağlaması ve anlayarak hızlı okumayı geliştirmelerine yardımcı olmak için "Zekasoft AHOB" programını hediye etti.

İkiz kardeşler AHOB ile başarıya koştu

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi

Büyükşehir Belediyesi tarafından ilkokul öğrencilerine karne hediyesi olarak verilen Zekasoft AHOB’u kullanan Atasever ailesinin ikiz kızları Ceren ve Merve, eskiye göre okuma hızlarını geliştirdi. Yaz tatili boyunca Bilgievi’nde tüm etkinliklerden yararlanan Ceren ile Merve etkinliklerde en çok Hızlı Okuma Kulübü’nde vakit geçirdi. Okumayı çok seven ikizler, yazılımı yerli olan programın katkısıyla eğitim ve günlük hayatlarında kendilerine daha fazla zaman ayırabilecek.

Program içerisinde 273 hikaye okuyan Ceren’in, programa ilk başladığında anlayarak okuma hızı ortalaması dakikada 81 kelimeydi. Program sayesinde tek seferde okuduğunu anlama oranını 6.1 katına çıkaran Ceren, artık dakikada kolaylıkla 494 kelimeyi anlayarak okuyabiliyor. Ceren’in odaklanma gelişimi 5.78 kat artış gösterirken, dikkati 10.01 katına çıktı.

Sınavlarda başarı AHOB ile gelecek

Sınavlarda başarı

Zekasoft Yazılım tarafından geliştirilen AHOB (Anlayarak Hızlı Okumaya Başlangıç) yazılımı kullanıcılarının anlayarak okuma hızlarını 28 günde en az yüzde 40 artırıyor